Sancaktepe Bilim Merkezi ve TÜBİTAK Bilim Genç İşbirliği ile Bilim Sohbeti

Sancaktepe Bilim Deney Merkezi ve TÜBİTAK Bilim Genç işbirliğiyle İTÜ Kutup Araştırmaları Merkezi Müdürü Doç. Dr. Burcu Özsoy Çiçek ve ekibi ile “İklim Değişikliği ve Antarktika” konulu bilim sohbeti gerçekleştirdik.

Prof. Dr. Necmettin Erbakan Külliyesinde 7 Şubat Salı günü gerçekleşen etkinliğe Sancaktepe Belediyesi Bilgi Evlerinden çok sayıda bilime meraklı öğrenci katıldı. Doç. Dr. Burcu Özsoy Çiçek Antarktika seferi ve iklim değişikliği ile ilgili öğrencilerden gelen soruları cevapladı. Yaptığı sunumda bu konularda dünya için önemli noktaların altını çizdi. Konuyla ilgili merak ettikleri sorulara cevap bulan katılımcılarımız etkinlikten memnuniyetlerini dile getirdiler.

 
Bu web sitesi, İstanbul Kalkınma Ajansı'nın desteklediği Kar Amacı Gütmeyen Kuruluşlara Yönelik Bilgi Odaklı Ekonomik Kalkınma Mali Destek Programı kapsamında hazırlanmıştır. İçerik ile ilgili tek sorumluluk Sancaktepe Kaymakamlığı ve Sancaktepe Belediyesi'ne ait olup İSTKA veya kalkınma Bakanlığı'nın görüşlerini yansıtmamaktadır.