13. BİLMER Çalıştayı'na Katılım Sağladık

Yürütücülüğünü Gazi Üniversitesi Eğitim Fakültesi, Kimya Eğitimi Anabilim Dalı öğretim üyelerinden Prof. Dr. Fitnat Köseoğlu’nun yaptığı TÜBİTAK - Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Projelerini Destekleme Programı (1001) tarafından desteklenen BİLMER Projesinin 13. çalıştayı Bursa Bilim ve Teknoloji Merkezi’nde düzenlendi.

Türkiye’nin dört bir yanından bilim merkezi yöneticileri ve eğitmenleri ile fen bilimleri öğretmenleri katıldı. Sancaktepe Bilim Merkezi ekibi olarak katıldığımız çalıştay yoğun bir tempoda gerçekleşti. Birbirinden eğitici atölye çalışmaları ve sürpriz bilim etkinliklerinin yer aldığı program katılım belgelerinin dağıtımı ve fotoğraf çekimi ile sona erdi.
Bu web sitesi, İstanbul Kalkınma Ajansı'nın desteklediği Kar Amacı Gütmeyen Kuruluşlara Yönelik Bilgi Odaklı Ekonomik Kalkınma Mali Destek Programı kapsamında hazırlanmıştır. İçerik ile ilgili tek sorumluluk Sancaktepe Kaymakamlığı ve Sancaktepe Belediyesi'ne ait olup İSTKA veya kalkınma Bakanlığı'nın görüşlerini yansıtmamaktadır.