2018 Kış Okulu Programımızı Başarıyla Tamamladık

Sancaktepe Bilim Deney Merkezi olarak öğrenci gruplarımızın bilimin uçsuz bucaksız sınırlarını eğlenerek, görerek, dokunarak ve hissederek öğrenmelerini sağlayan etkinliklerimiz ile 2018 Kış Okulu programımızı düzenledik. 

 

Toplam 8 gün süren kış okulumuzda sömestr tatilinin ilk haftasında 2. ve 3.  sınıf öğrencilerine, ikinci haftasında ise  4. ve 5. sınıf öğrencilerine olmak üzere iki grup şeklinde etkinlikler düzenledik. Sabah ve öğlen grubu olarak düzenlediğimiz atölyelerde 25'er kişiden oluşan dört gruba eğitim verdik. Astronomi,fen bilimleri,doğa,adli tıp,teknoloji-tasarım ve robotik atölyelerinde eğlenirken öğrenen katılımcılarımız bilimle iç içe unutamayacakları bir hafta geçirdiler.
Bu web sitesi, İstanbul Kalkınma Ajansı'nın desteklediği Kar Amacı Gütmeyen Kuruluşlara Yönelik Bilgi Odaklı Ekonomik Kalkınma Mali Destek Programı kapsamında hazırlanmıştır. İçerik ile ilgili tek sorumluluk Sancaktepe Kaymakamlığı ve Sancaktepe Belediyesi'ne ait olup İSTKA veya kalkınma Bakanlığı'nın görüşlerini yansıtmamaktadır.